• Znížená cena
  • Posledné
Caka Prípade Kompatibilný pre iPhone 13 Prípade Ženy, Dievčatá Lesk s vstavaným-in Screen Protector Bling Iskru Kvapaliny Svieti Quicksand celého Tela Ochranné puzdro pre iPhone 13 6.1 palcov 2021 (ružové Zlato)

Caka Prípade Kompatibilný pre iPhone 13 Prípade Ženy, Dievčatá Lesk s vstavaným-in Screen Protector Bling Iskru Kvapaliny Svieti

 
€ 10.50

Množstvo tovaru
Prítomný

❤[Kompatibilného Telefónu Model] Lesk celého Tela puzdro pre i Phone 13 (6.1 palcov, 2021 Release), NEBUDE FIT i Phone 13 Pro (6.1 palcov), i Phone 13 mini (5.4 cm) alebo i Phone 13 Pro Max (6.7 palcov). ❤[Vojenský Stupeň Ochrany] Caka i Phone 13 ženy, dievčatá puzdro je vyrobené z premium soft TPU materiálu a rám je ťažké PC, dvojitá vrstva poskytuje 360-stupňový robustný ochranu.Štyri zhora nárazníka vytvorené na zvýšenie bezpečnosti počas klesá a klesá. ❤[Zabudovanú Obrazovku Ochrany] Caka i Phone 13 bling iskru prípade s vstavaným-in citlivé na dotyk a anti-scratch screen protector, chráňte displej pred poškriabaním a praskliny.Presné výrezy a tenký dizajn vám umožnia maximalizovať funkčnosť telefónu i Phone 13. ❤[Iskru Vodopád i Phone 13 Prípade] Tento i Phone 13 lesk kvapaliny telefón prípade robí bling láska-tvarované flitrami voľne pohybovať, rovnako ako hviezdy, plávajúce vo vode, budú nielen krásne, ale tiež priniesť veľa zábavy pre vás a vašich priateľov alebo rodinu. ❤[Fantastický Lesk Dar Vyjadriť Lásku] Ideálne ako darček pre vašu rodinu, priateľov a milenca, na jej narodeniny alebo sviatok.Ona ho budú milovať.Caka i Phone 13 telefón prípade bude vaša najlepšia voľba.


Ďalšie funkcie

Mejores ofertas