• Znížená cena
  • Posledné
4-Vrstvový Unisex Výška vyššej Obuvi Vložky Výťahy pre Mužov, Ženy Obuvi Pad Výťah Auta Vzduchovom Vankúši Pupkového Vložky 4 Vrstvy (3.54 / 9 cm)

4-Vrstvový Unisex Výška vyššej Obuvi Vložky Výťahy pre Mužov, Ženy Obuvi Pad Výťah Auta Vzduchovom Vankúši Pupkového Vložky 4 Vrstvy

 
€ 4.55

Množstvo tovaru
Prítomný

【Nastaviteľná Výška] vyzýva 4 vrstvy dizajn, Nastaviteľná Výška-Nárast(3~9 cm / 1.18"~3.54") a vzduchový vankúš shockproof. 【Veľkosť Padne Väčšina] vyzýva EUR 225-270 (US veľkosť 5-9).Rez ľahko svoju veľkosť s linkami uvedené v dolnej časti vložky.Úplne Neviditeľný, nosia ich niekto bez oznámenia. 【Skvelý Materiál] vyzýva Hlavne vyrobené zo syntetických elastomér, super pružnosť, šok absorbenta. 【Odolné s Dlhou Životnosť Výrobku] vyzýva sú tiež používa na zníženie tlaku na chrbát a kolená pri chôdzi.Toto je preukázané, že účinne znižujú chrbtice zmršťovanie s vekom. 【Silnú Ochranu] vyzýva Na vzduchovom vankúši chráni kolená a členky, zostatky na nohy tlak a je vhodný na státie po dlhý čas.Štýl : 4 Vrstvy (3.54" / 9 cm) Hlavne vyrobené z syntéza elastomeric, super pružnosť, šok absorbenta.Používajú sa tiež na zníženie tlaku na chrbát a kolená pri chôdzi.Toto je preukázané, že účinne znižujú chrbtice zmršťovanie s vekom.Rozmer : Výška : 4 Vrstva, 1.18-3.54" / 3-9 cm Veľkosť : EUR 225-270 (US veľkosť 5-9) (unisex) - môžu byť rezané na veľkosť.Vzduchovom vankúši vás ochráni kolená a členky, zostatky na nohy tlak, oblek pre stojí dlhý čas.


Ďalšie funkcie

Mejores ofertas