• Znížená cena
  • Posledné
6 Pack Všetky Prírodné Organické Vlny na Vlasy Gule XL Veľkosť - opakované použitie Chemických Zadarmo Prírodné Textílie Zmäkčovača, Anti-Statické, Znižuje Oblečenie Vrásky a Šetrí Čas Schnutia:

6 Pack Všetky Prírodné Organické Vlny na Vlasy Gule XL Veľkosť - opakované použitie Chemických Zadarmo Prírodné Textílie Zmäkčovača,

 
€ 4.20

Množstvo tovaru
Prítomný

????100% Ručne vyrábané Prémiové Nový Zéland Vlny na Vlasy Loptu, Opakovane Prírodné Textílie Zmäkčovača, Neobsahujú Žiadne prídavné látky. ????????????Žiadne Chemikálie alebo umelej hmoty Používané (skvelé pre ľudí s citlivou pokožkou & bábätka).Eco-friendly, vône zadarmo a hypoalergénne. ⌚Zvyšuje účinnosť sušenia o viac ako 30% viac ako ostatné materiály (3 loptičky pre malé/med zaťaženie, 5-6 pre veľké zaťaženie).Môžete tiež použiť esenciálny olej pre vôňu. ????Žiadne plnivá, All-prírodné, zdravé chemicko-bez organických alternatívne kvapalné textílie zmäkčovadiel a vlasov listy. ❤Tieto vlny na vlasy gule sú dobre tiež splstené a vytvárať menej trenia proti svojmu práčovňa vlákien, čo vedie k menej statické a mäkšie zaťaženie.


Ďalšie funkcie

Mejores ofertas