• Znížená cena
  • Posledné
Vietor Spinner Motorových Batérie Spinning,Disco Ball Motorové Závesné Displej Špirály Zvonkohry Motorových Vnútorné Vonkajšie Dekorácie Motorového Pohonu Pozeraním Loptu Stabilizátor Špirála Chvost Visí Otočný Hák 11 palcový (Zelená)

Vietor Spinner Motorových Batérie Spinning,Disco Ball Motorové Závesné Displej Špirály Zvonkohry Motorových Vnútorné Vonkajšie

 
€ 7.00

Množstvo tovaru
Prítomný

????MATERIÁLšpirála zadný diel je vyrobený z nerezovej ocele,oblasti pomocou Vyrobené z high grade K9 crystal materiál, lesklé a priesvitné, vysoká odolnosť voči teplotám a odolné na použitie. ✔️NAJLEPŠIA KOMBINÁCIA-Hoci máme aj samostatné motory a otočný chvosty na predaj, teraz zistíme, že ich kombinácie, je dokonalý.30 ot. / MIN motor poskytuje neustále vizuálne potešenie po celý deň a je lacnejšie ako nákup je individuálne. ????Odbúranie STRESU Rotujúce spinner a lopta môže pomôcť upokojiť a uvoľniť myseľ, znížiť úzkosť a umožňujú lepšie zamerať svoju duševnú pozornosť. ????DEKORÁCIE FUNKCIE Priesvitné oblasti v snovej štýl, má dobrú dekoratívne efekt, Vyzerá skvele v meste, bytu, kancelárie, veranda, ako aj vonku na záhrade. ????PERFEKTNÝ DARČEK Skvelý darček pre svojho milenca, alebo priateľov, najmä tých, ktorí milujú skla alebo kryštálu figúrka.Odbúranie STRESU Rotujúce spinner a lopta môže pomôcť upokojiť a uvoľniť myseľ, znížiť úzkosť a umožňujú lepšie zamerať svoju duševnú pozornosť.DEKORÁCIE FUNKCIE Priesvitné oblasti v snovej štýl, má dobrú dekoratívne efekt, Vyzerá skvele v meste, bytu, kancelárie, veranda, ako aj vonku na záhrade.Visí to vo vašom okno spálňa, obývacia izba okno, záhrada, vonkajšie dekor, nech sa vám páči, aby sa váš život krajší.A PERFEaaaaaaa CT DARČEK Skvelý darček pre svojho milenca, alebo priateľov, najmä tých, ktorí milujú skla alebo kryštálu figúrka.Pri používaní motorového pohonu, je potrebné odpojiť 360-stupňové otáčanie ložisko z háčika.Manuálna demontáž, žiadne nástroje potrebné.Otáča na približne 30 až 35 ot. / MIN.Motor je napájaný 1,5 V batérie,Tento výrobok neobsahuje batérie.Pre ľahké predmety až 4 libier.


Ďalšie funkcie

Mejores ofertas