• Znížená cena
  • Posledné
Deti U-Tvarované zubná Kefka pre potravinársky Mäkké Silikónové Kefa, Hlava pre Batoľatá a Deti Príručka Tréning Zubná Kefka Starostlivosť pre Vaše Deti Orálne Zdravie (3KS)

Deti U-Tvarované zubná Kefka pre potravinársky Mäkké Silikónové Kefa, Hlava pre Batoľatá a Deti Príručka Tréning Zubná Kefka Starostlivosť

 
€ 5.60

Množstvo tovaru
Prítomný

✔️360° ÚPLNÉ ČISTENIE : Nové tvaru u kefa hlavu design, Perfektne dosiahnuť tri-stranný montáž zuby a ďasná pomôcť účinne čistí zuby.Multi-úrovňovým štetinami dizajn dať zuby plnú ochranu. ✔️BEZPEČNOSTI KEFA VEDÚCI : Pre deti " bezpečné a pohodlné čistenie skúsenosti, je aplikovaný potravinárskeho silikónu a vhodné mäkké materiály. ✔️TVORIVÉ U-TVAROVANÉ DIZAJN : Deti majú vždy bránil tradičnou zubné kefky, aby si ich umývajú, ktorý priniesol veľa problémov pre rodičov.Rozlúčiť a ukončiť boj s tradičnými zubné kefky. ✔️VZBUDIŤ DETI ZÁUJEM NA ČISTENIE ZUBOV:roztomilý a zaujímavý vzhľad kefka robí viac detí záujem o čistenie zubov. ✔️JEDNODUCHÉ PRE MALÉ RUKY, ABY RUKOVÄŤ : Jednoduchá-na-grip rukoväte poskytujú pohodlie a kontrolu pri čistení.Rôzne farby pre deti vybrať.Farba : 3ks.


Ďalšie funkcie

Mejores ofertas