• Znížená cena
  • Posledné
Štetina Disk, Štetina Disk Štetec, Odolné Odolný proti Opotrebeniu pre Kovové Jemné Zakončenie na Leštenie Tvrdých Kovov(Žltá)

Štetina Disk, Štetina Disk Štetec, Odolné Odolný proti Opotrebeniu pre Kovové Jemné Zakončenie na Leštenie Tvrdých Kovov(Žltá)

 
€ 31.71

Množstvo tovaru
Prítomný

● ♫RÔZNE POUŽITIE : Vhodné pre kovové jemné konečná úprava, čistenie, leštenie, brúsenie, odstraňovanie ostrín, odstránenie korózie a škrabancov. ● ♫100% ZÁRUKA : Sme Sľubuje, že Každý Zákazník, 100% Nakupovanie Spokojnosti, neváhajte Nás, Ak Máte Akékoľvek Otázky ohľadom Vášho Nákupu. ● ♫VYNIKAJÚCI MATERIÁL : Vyrobené z gumy a brúsnym materiálom, tieto štetina disky sú odolné voči opotrebovaniu a trvanlivé.Emery Farbu a Piesok : Zelená 50#, Žltá 80#, Biela 120# (Voliteľné). ● ♫JEDNODUCHÁ INŠTALÁCIA : Jednoduchá inštalácia a použitie, pohodlné a rýchle. ● ♫ŠIROKÉ UPLATNENIE : 50#, 80# piesok na leštenie tvrdých kovov, 120# piesok na leštenie hliníka. 1/4 " stopkou zmestí väčšina elektrické vŕtačky.Funkcie : 1. Vyrobené z gumy a brúsnym materiálom, tieto štetina disky sú odolné voči opotrebovaniu a trvanlivé.2. Vhodný pre kovové jemné konečná úprava, čistenie, leštenie, brúsenie, odstraňovanie ostrín, odstránenie korózie a škrabancov.3. 50#, 80# piesok na leštenie tvrdých kovov, 120# piesok na leštenie hliníka.4. 1/4 " stopkou zmestí väčšina elektrické vŕtačky.5. Jednoduchá inštalácia a použitie, pohodlné a rýchle.Špecifikácia : Typ Položky : Štetina Disc Material : Emery + Rubber Outer Priemer : 50mm/2in Abrasive : Emery Application Rozsahu : Elektrické drill Emery Farbu a Piesok : Zelená 50#, Žltá 80#, Biela 120# (Nepovinné) Zoznam Balíkov : 1 x Štetina Disc1 x Pripojenie Rod.


Ďalšie funkcie

Položka Druh:
Štetina Disk
Materiál:
Emery + Guma
Vonkajší Priemer:
50mm/2in
Brúsny:
emery
Aplikácia Pôsobnosti:
Elektrické vŕtačky
Emery Farbu a Piesok:
Zelená 50#, Žltá 80#, Biela 120# (Voliteľné)
Zoznam Balíkov:
1 x Štetina Disk :
1 x Pripojenie Prút :

Mejores ofertas