• Znížená cena
  • Posledné
Eurmax 10PC Pack 12 palcový Multiuse Ťažkých Oceľových Stan Stávke Tarp Kolíkov Camping Stávky pre Outdoor Camping Baldachýn a plachtou s 4 Laná 10 METROV Dĺžky(Black)

Eurmax 10PC Pack 12 palcový Multiuse Ťažkých Oceľových Stan Stávke Tarp Kolíkov Camping Stávky pre Outdoor Camping Baldachýn a

 
€ 8.05

Množstvo tovaru
Prítomný

Vklady Veľkosť : stanu vklad je 12 cm dlhá a 2/5 cm v priemere, čo je oveľa väčší a silnejší, než väčšina vkladov na trhu.Ťažká Materiál : Vyrobené z vysoko kvalitnej ocele, čo robí kovové stĺpiky vhodné pre mäkké a dokonca aj ťažké zem.Jednoduché Použitie : veľké ploché kolo hlavou dizajn uľahčuje kladivo dole do zeme, a tiež môžete vytiahnite ho, ľahko sa s ramenami.Tipy pre lepšie využitie : - Prosím, nie klinec stan vklad vertikálne k zemi. - Aby stan vklad a na zem do 60-stupňový uhol. - Prosím, zanechajte o 1.6 palcov (4cm) stanu vklad na zem, aby mali dostatok priestoru, aby sa pevne lano. - Použite hák na krátke lano. - Použite otvor na vytiahnite stan vklad.Multiuse : heavy duty stávky sú skvelé pre outdoor camping stan, baldachýn, tarps a podobne ako pre tvrdé a mäkké zem.Táto Sada 10 heavy-duty stanový kolík stávky budú držať silný proti ťažkému vetry v nečistoty, piesok, tráva, a kamenisté pôdy ideálny pre kempovanie, pláže, výlety, športové podujatia, záhrade pole-jammers, pikniky, a kdekoľvek potrebujete bezpečné režijné krytiny,.terasa/záhradka štruktúry, krajinný trim, atď.


Ďalšie funkcie

Mejores ofertas