• Znížená cena
  • Posledné
3m Steny Hák Sticky Ťažkých Príkaz Háčiky Lepidlo Vymeniteľných Háčikov pre Kúpeľňa so Sprchou Vonkajšie Kuchyne, Dvere Domov Plastová Tyč na Háčiky 10 Pack(Transparentné)

3m Steny Hák Sticky Ťažkých Príkaz Háčiky Lepidlo Vymeniteľných Háčikov pre Kúpeľňa so Sprchou Vonkajšie Kuchyne, Dvere Domov Plastová

 
€ 25.02

Množstvo tovaru
Prítomný

【NAILLESS LEPIDLO HÁČIK] vyzýva, Nie je potrebné na klinec a vŕtať, ideálne riešenie, ak nechcete, aby diery v stenách. 【PRAKTICKÝ HÁČIK] vyzýva-Naše lepidlo háčik vydrží 20 libier,zvyčajne na hladké dlaždice surfacethe silnejšie steny, tým je väčšia hmotnosť háku vydrží,je robustný a odolný(nie je vhodný chudobných stien, drsné povrchy, maľované steny povrchu, ktoré budú mať vplyv na adhesiveness). 【STENU SACIE DIZAJN] vyzýva-Scratch háčiky je vynikajúce a kompaktný, šetrí priestor, vyrobené z PC a pevnej nehrdzavejúcej ocele, nie je hrdzavé, 180 stupňov otočený hák s otočené dizajn, aké ľahké je, zavesiť, to je veľmi praktické. 【OPAKOVANE] vyzýva-Žiadne stopy po odstránení!žiadne poškodenie na stenu,ochrany životného prostredia, uistite sa, že lepiaca plocha nie je znečistená, je po zahriatí so sušičom na vlasy, lepidlo háčik podporuje opakované použitie, nebude zmenšovať a deformovať vzhľadom na teplotné rozdiely, nebudú spadať z dôvodu vlhkosti na stene, a je odolná voči vode a vlhkosti-dôkaz. 【SPOKOJNOSŤ ZARUČUJE] vyzýva - Ak nie ste SPOKOJNÍ s našimi transparentné Háčiky pre akýkoľvek dôvod byť zadarmo, kontaktujte naše 24 h-podporné služby.Ponúkame vrátenie peňazí do 30 Dní.Dobrý stenu háčiky sú nikdy dosť,príliš veľa miesta je potrebný pre potreby obývacia izba, kúpeľňa, kuchyňa, spálňa, vonkajšie, garážové alebo akékoľvek iné miesto.Upozornenia. 1. Nie je vhodný pre nasledujúce steny : .Zlá Stien, Drsné Povrchy, Maľované Steny Povrchu, ktoré budú mať vplyv na adhesiveness, čo je dôvod, prečo niektorí zákazníci si budú myslieť, lepidlo nefunguje vôbec, a to aj po prepping povrch s alkoholom a leeting to sedieť cez noc - stále cam vypnite. 2. Prst dont touch lepidlo, to bude mať vplyv aj adhesiveness. 3.To sa odporúča, nie visí články, ktoré môže predstavovať nebezpečenstvo alebo hodnoty z háčika. 4. Zvyčajne na hladké dlaždice povrch, háčik môže obsahovať až 20 lb/ 8 kg.Ale st chceli navrhnúť nie viac ako 8.8 lb/ 4 kg, pre organizovanie dlhý čas.Ako odstrániť : .Teplo sa so sušičom na vlasy, potom pomaly a vyberte ho z boku bez zanechania stopy.


Ďalšie funkcie

Mejores ofertas