• Znížená cena
  • Posledné
JINTECH Samolepiace Moc Rada Háčiky pre Bezdrôtový Smerovač, Diaľkové Ovládanie Montáž na Stenu Príslušenstvo, Voľný Pohyb Skladovanie Riadenie Zariadenia, Spojovací materiál 4 Pack (4 Farby)

JINTECH Samolepiace Moc Rada Háčiky pre Bezdrôtový Smerovač, Diaľkové Ovládanie Montáž na Stenu Príslušenstvo, Voľný Pohyb Skladovanie

 
€ 3.50

Množstvo tovaru
Prítomný

SAMOLEPIACE DIZAJN : žiadne skrutky, jednoduchá inštalácia, žiadne nástroje, č dierovanie, len peeling a prilepenia.Určené pre fotorámčekov, napájanie dosky, bezdrôtové smerovače, tkanivo boxy, adaptéry, diaľkové ovládanie, rastliny a osvetlenie.ROZOBERATEĽNÉ A opakované použitie : vysoko kvalitné akrylové gél umožňuje použiť držiak pre viaceré čistenie, bez zvyškového priľnavosť, a môžu byť premiestnené na akékoľvek miesto, ktoré chcete presunúť.Rozlúčiť SA CHAOS : získať 4 rôznych farebných moc rada zátvorkách, malé pevné plug-in môže byť usporiadané a uložené.HEAVY-DUTY STENE VISÍ : silné nosnosť, dlhá lepenie čas, silnú priľnavosť, maximálne zaťaženie do 15 libier.VŠESTRANNOSŤ A ČISTOTA : vhodný pre všetky hladké a čisté povrchy, ako sú keramické dlaždice, sklo, drevené povrchy, kovové povrchy, a akryl.Nie je vhodný pre natreté steny, tapety, cementu, vápna steny a murivo.NÁVOD NA POUŽITIE : 1. Samostatný produkt. 2. Vložiť obojstranné pásky na samostatné wall mount. 3. Fix non-slidable napájanie dosky stojan na čistý povrch a oprava posuvných rada v správnom postavení doske zdroja. 4. Posunutím posuvnej dosky do non-slidable časť a použiť mierny tlak.Poznámka : 1. Prosím, vyčistite povrch a vloží pred použitím. 2. Prosím, podržte na dlhý čas na odstránenie peny z lepidla, ktoré vám pomôžu držať držiak na stenu lepšie. 3. Prosím, dajte lepidlo vo vode, inak viskozita bude oslabený a to bude ťažké, aby re-dodržiavať. 4. Ak chcete rozoberať stene visí časť, prosím tepla lepidlo zjemniť pomocou vlasov. 5. To nie je odporúčané používať vápna steny, inak viskozita budú slabé a držiteľ môže spadnúť na vápno múru v krátkom čase.


Ďalšie funkcie

Mejores ofertas