• Znížená cena
  • Posledné
Bezchybný Nadácie Kefa na Tekutý make-up,Tvár make-up Štetec na Prach,Červenať a Eyeshadow,Kabuki Flat Top 10 Sekúnd make-up Štetec so Prípade(Black)

Bezchybný Nadácie Kefa na Tekutý make-up,Tvár make-up Štetec na Prach,Červenať a Eyeshadow,Kabuki Flat Top 10 Sekúnd make-up Štetec

 
€ 3.50

Množstvo tovaru
Prítomný

????[[Kompletné foundation make-up v 10 sekúnd]] : Na petal nadácie kefa má štetcov oblasti 3,5 cm*6typ,tam sú veľké oblasti kontaktu s pokožkou, čo je väčšie než bežné make-up štetce, ktoré môžu ušetriť váš čas a make-up úsilie je lepšie ako ostatní. ????[[Bezchybný nadácie kefa]] : Viac ako 198,000 mäkké a húževnatý štetiny poskytujú dokonalý make-up skúsenosti.Syntetické štetiny sú veľmi mäkké a nenechá kefa označí na koži počas make-up proces. ????[[Ľahké make-up]] : v Porovnaní s normálnym nadácie kefa, petal nadácie kefka má veľký veľké pokrytie, je jednoduchšie aplikovať make-up, a je Multi-funkčné make-up štetce na prášok, nadácie a dokonca aj očné tiene.syntetické štetiny so super plyšové sú veľmi hladký, je bezpečný pre citlivú pokožku. ????[[Účtovná Ochranné puzdro]] : kefa má chrániť prípade, je To malé, a to môže Chrániť váš štetec je ideálny na cesty a cesty.Že je musí mať make-up štetec pre vás. ????[[High Quality]] : Na petal nadácie kefa štetiny sú kompaktné a husté, kvalitné PBT vlákno štetiny sú dobrú pružnosť a odolnosť proti opotrebeniu, štetiny môžu byť použité na dlhú dobu.Jeden štetec mnoho použitie : .High-light kefavysokou hustotou robí vysoké farbenie.Face powder brushmäkké vlákno dáva svoj hladký na dotyk.Obrys kefaprírodné rad hodí svoj pekný tvar tváre.Blush brushjemné vlákno vytvára jemný efekt. 1.Jeho ultra-mäkké a jedinečné hexagon tvar je premyslene navrhnutý s krivkou umiestnite vaše prsty pre ľahké uchopenie.Tento profesionálnej kvality nadácie štetec vám plynulé ťahy z rôznych uhlov a zároveň nadácia ľahko na vašu pokožku. 2.použite štetec aplikovať nové petal pokožky tekutiny základ pre prírodné a poreless pokrytie. 1. opláchnite štetcom v teplej vode a nalejeme brush cleaner do šálky alebo malý pohár. 2. ponorte špičku štetca a krúživým pohybom jemne, dávajte pozor, aby sa žiadne kvapaliny na rukoväť. 3. jemne stlačte umyté kefy na tkanív alebo mäkkou handričkou, aby sa tvar hrotu. 4. vzduch-suchý štetec.


Ďalšie funkcie

Mejores ofertas