• Znížená cena
  • Posledné
Pomalý Čas Obchod Ergonomické Kancelárske Stoličky Polovici Späť Oka Vypracovanie Stoličky s Bedrovou Podporou Flip-Up Zbrane Stolový Počítač, Nastaviteľný, Otočný Koľajových Domov Koľajových Otočná Stolička pre Ženy,Mužov (Farba : Čierna)

Pomalý Čas Obchod Ergonomické Kancelárske Stoličky Polovici Späť Oka Vypracovanie Stoličky s Bedrovou Podporou Flip-Up Zbrane Stolový

 
€ 45.14

Množstvo tovaru
Prítomný

Plán začína dátumom zakúpenia.Produkt škody z nehôd, škvrny, rip, a slzy sú kryté od prvého dňa.Produkt poruchy a poruchy sú pokryté po záruka výrobcu.Žiadne dodatočné náklady na opravy - diely, prácu a dopravu sú zahrnuté všetky.Jednoduché tvrdenia proces - súbor nárok kedykoľvek 24/7 cez mobilné aplikácie, on-line, alebo telefonicky.Zrušiť kedykoľvek vrátenie peňazí v prvých 30 dní.Prevoditeľné so darčeky. [NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA ZÁPAS VAŠE miesto na SEDENIE] - Ergonomické vypracovanie stoličky, na ktoré sa vzťahuje priedušný oka a polovice späť bedrová podpora ochranu vašej chrbtice. [POUŽIŤ PRE KANCELÁRIE a DOMÁCE KINO] - Vypracovanie stoličky majú heavy-duty kovová základňa, ktoré prechádzajú s 360-stupňový otočný a nylon hladký-valcovanie kolieska, majú veľkú stabilitu a mobilitu. [JEDNODUCHÉ DAŤ DOHROMADY] - Vypracovanie stolička sa dodáva so všetkými hardvér a potrebné nástroje.Postupujte podľa pokynov, budete nájsť jednoduché dať dohromady. [ľudských orientované ] - Náš nový polovice späť vypracovanie stolička navrhnutá s ľudskými orientované ergonomická konštrukcia, ktorá trvá dlhé a hrubé cushioned pre maximálne pohodlie. [HIGH QUALITY] - garantujeme, že budete milovať tento vysoký kancelárske stoličky, ale ak nie ste spokojní s týmto vypracovanie stoličky, prosím, kontaktujte nás.Farba : Čierna.


Ďalšie funkcie

Mejores ofertas