• Znížená cena
  • Posledné
8 Ks make-up Huby Nastaviť Mixér - make-up Huby Pre Nadáciu Mixér s Vajcom Prípade a 1 Držiak, Bezchybný na Krém, Prášku a Tekutiny (8PCS, Fialová)

8 Ks make-up Huby Nastaviť Mixér - make-up Huby Pre Nadáciu Mixér s Vajcom Prípade a 1 Držiak, Bezchybný na Krém, Prášku a Tekutiny

 
€ 3.50

Množstvo tovaru
Prítomný

❤【KVALITY make-up HUBY] vyzýva : krása mixéry sú vyrobené z ne-latex materiál : veľmi mäkký pocit, Zmenšuje póry, dobre pružnosť, redukovať alergie a nadácie odpadu, ľahko sa čistí a udržuje. 8 ks v 1 vajce box + 1 hubky držiak pre bezprašné a suché. ❤【OPAKOVANE & ODOLNÝ] vyzýva : je To jednoduché na čistenie a vyschnúť.Prosím, očistite ju po každom použití a vysušiť v vetranom mieste, nikdy strata elasticity. ❤【Make-up HUBKY SET] vyzýva : Multi-farebné 8 ks make-up huby s 1 ks držiak.Krásy mixér pre všetky druhy kozmetiky, 3 rôzne tvary,4 farby, bezchybný make-up mixéra a hubky na miešanie tvárovej kozmetiky, ako sú nadácie, korektory, prášky, a krémy. ❤【MOKRÉ POUŽITIE & DRY POUŽÍVAŤ] vyzýva : ✓ Mokré použitie : Navlhčite miešanie hubky s vodou pred použitím, aby sa zabránilo plytvaniu kozmetika a aby sa lepšie make-up.Vhodné pre tekuté produkty, ako je BB krém, mlieko, korektor, atď. ✓ Suché použitie : naneste púder produkty priamo ako loose powder, atď. ❤【Opakovane a trvanlivé] vyzýva : Ľahko sa čistí a udržiava.Odporúčame prať po každom použití pre ďalšie použitie, a umiestniť ho v vetranom mieste vyschnúť,Potom budete mať príjemný dokončiť každý deň.Veľkosť : 8 PCS | Farba : Fialová.


Ďalšie funkcie

Mejores ofertas