• Znížená cena
  • Posledné
BONTIME Non-Jedovaté lak na Nechty - Easy Peel Off & Rýchle Suché, Ekologické na báze Vody, laky na Nechty Set pre Ženy,Mladiství,Deti(6 Farieb,0.27 fl oz)

BONTIME Non-Jedovaté lak na Nechty - Easy Peel Off & Rýchle Suché, Ekologické na báze Vody, laky na Nechty Set pre Ženy,Mladiství,Deti(6

 
€ 2.96

Množstvo tovaru
Prítomný

Na VODNEJ báze,BEZ CHEMICKÝCH VÔŇA - Batoľatá a deti v Bezpečí lak na nechty,nákladovo efektívne a šetrné k životnému prostrediu.Bez chemických rozpúšťadiel, ktoré sú žieravé pre vaše nechty, Nízky zápach vzorec, úplne ekologické.NIE je POTREBNÉ ÍSŤ DO SALÓNU - Budete tráviť veľa času a peniaze dostať na nechty, manikúra,Stačí urobiť sami doma,s BONTIME non-jedovaté nechty nastaviť,žiadne ďalšie vybavenie potrebné.RÝCHLE SUCHÉ, BEZ UV LAMPA, Č NECHTY REMOVER - 90 sekúnd, pre každú vrstvu trvá 2-3 Dni, ak je správne aplikované.bez námahy peel-off odstránenie.ZMENIŤ FARBU nechtu, AKO AJ NÁLADU KAŽDÉ 2 DNI, - ak sa vám nepáči farba na necht,len olúpeme ho a farby iného nich ide pekné oblečenie. 5 NECHTY ODTIENE PLUS VYSOKÝ LESK ZÁKLADNÝ/vrchný NÁTER S NAJLEPŠIU APLIKÁCIU ŠTETCOM - Vždy zabezpečuje plynulý a dokonca krytiny. 90. rokov rapid dry pre každú vrstvu Aplikujte 2 vrstvy pre dobré pokrytie.


Ďalšie funkcie

Mejores ofertas