• Znížená cena
  • Posledné
40 KS Záclonové Krúžky s 2 Klipy Závesy Klipy 1.26 Palcový Interiér Priemer Zmestí až 1 Palec Záclonové Tyče s Krúžkami a Závesy Závesy Krúžky(Bronz, 1.26 inch)

40 KS Záclonové Krúžky s 2 Klipy Závesy Klipy 1.26 Palcový Interiér Priemer Zmestí až 1 Palec Záclonové Tyče s Krúžkami a Závesy

 
€ 10.78

Množstvo tovaru
Prítomný

>>ZÁCLONOVÉ KRÚŽKY S 2 KLIPY : Balík 40 silné záclonové krúžky s 2 klipy.Vhodný na dekoračné Závesy Rod.Môže byť tiež použitý ako háčik na zavesenie. >>ZÁCLONOVÉ KRÚŽKY ROZMERY : opony krúžky interiér priemer 1.26 palca , je vhodný pre 1 palec alebo menším priemerom záclonové tyče. >>LEŠTENÝ POVRCH : kovové záclonové krúžky s 2 klipy povrch leštený.To môže posunúť na povrchu opony prút bez zábran. >>VÝHODY KRÚŽKY S 2 CLIPS : povrch je elektrolyticky pokrývajú, čo je dobré pre dekoratívne,Anti-korózne a trvanlivé.Dvojité svorky sú vhodné pre dvojité zavesenie záclony.Keď sa používa ako hák, ďalšie objekty môžu byť zavesené. >>SLUŠNÝ POZNÁMKA : videoklipy sú tesné, keď ich použijete v prvý raz.Prosím, skúste stlačiť ťažké, klip nebudú poškodené.Farba : Bronzová | Veľkosť : 1.26 palec.


Ďalšie funkcie

Mejores ofertas