• Znížená cena
  • Posledné
Nokomis Čisto Kanadský Javorový Sirup Bio Triedy A, bezlepkové, Veganské Priateľské, Tmavé Organické Javorový Sirup 8.4 oz (250ml)

Nokomis Čisto Kanadský Javorový Sirup Bio Triedy A, bezlepkové, Veganské Priateľské, Tmavé Organické Javorový Sirup 8.4 oz

 
€ 5.99

Množstvo tovaru
Prítomný

✅ AUTENTICKÉ KANADSKEJ KVALITY – Nič sa blíži Javorový sirup z Kanady.Č. 1, čistý Javorový Sirup všetkých.Každá fľaša našej organickej javorový sirup je vytvorený v Kanade s najlepšou kvalitou. ✅ BOHATÁ CHUŤ– 100% čistý a lahodne chutné Kanadský javorový sirup vhodný pre bezlepková, vegetariánska a vegánska strava.Bez lepku, Vegánska.ŽIADNE prísady, ŽIADNE konzervačné látky a ŽIADNE umelé príchute. ✅ VÝŽIVY-ZBALIL – zdravšou alternatívou k medu, rafinovaný cukor a iné sladidlá, náš javorový sirup je prírodné nič umelé vnútri.Pochádza z malých lokálnych fariem, ktoré majú vyrobené čistý javorový sirup pre viac ako jedno storočie. ✅ PRÍRODNÉ SWEETNER – Bio javorový sirup s autentické javorový sirup chuť, ideálny pre palacinky, vafle, jogurt, ovsené vločky, BBQ omáčky, glazúry, pečenie, dezertov, a oveľa viac. ✅ PERFEKTNÝ DARČEK– 100% čistého Kanadského javorového sirupu, vychádzať z lesa až po tanier".Náhrada za med, cukor, alebo agáve sirup na darček na narodeniny, výročia, svadby, a na Vianoce.


Ďalšie funkcie

Mejores ofertas