• Znížená cena
  • Posledné
Black Tai Soľ Co - (potravinársky) Kóšer Himalájske Kryštál Soli - Hrubo - 20 Libier -- 2.0-3.5 mm (korenie veľkosť) Sviežosť Zaručená! Pravosť Zaručená! Rýchlo... Vždy...

Black Tai Soľ Co - (potravinársky) Kóšer Himalájske Kryštál Soli - Hrubo - 20 Libier -- 2.0-3.5 mm (korenie veľkosť) Sviežosť Zaručená!

 
€ 13.96

Množstvo tovaru
Prítomný

Himalájska Kryštálmi Soli , Ružovej Farby a Ideálne pre Salt Mills a Brúsky - PESTICÍDOV ZADARMO!.Oveľa Výhodnejšie Ako Soľ.Prirodzene Bohatá na Jód a 80+ Minerálov a Prvkov.Môže Podporiť Libido a môže znížiť príznaky starnutia.Pomôcky na správne fungovanie metabolizmu. 100% Prírodný, 100% Raw, Ružová Himalájska Soľ.Naše kulinárske a gurmán soľ je ručne vyrábané a ručne razené v zdroji; Himalájske Horách.100% Autentické Himalájska Soľ Všetky Prírodné, VEGÁNSKA - najlepšie Čistá Himalájska Soľ môžete kúpiť.Veľkosť zrna ako korenie!Ideálne pre mlynček.Ružová soľ vyzerá skvele v jasnej brúska alebo doľava v našej jasné balenie.Ružová soľ sa nachádza v Himalájske hôr, a zmesou o 84 rôzne stopové minerály, ktoré sú nevyhnutné pre výživu.To dostane jeho ružový odtieň z obsahu oxidu železa.To je tiež prirodzene sa vyskytujúce, čo znamená, že nie je predmetom farbivá alebo prísady na vytvorenie krásne farby.Black Tai Soľ Co.Značka Himalájska soľ je prirodzene bohatý na Jód, a 80+ minerálov a prvkov.Používať len ako Kóšer Soľ!Všetky prírodné Červené a Biele kryštály.Farieb sa líšia ako výrobok je 100% prírodné a nezmenené.GOURMET FOOD GRADE HIMALÁJSKA SOĽ, Čierne Tai Soľ Co.zdroje len to najlepšie, kvalitné 100% prírodné soli vo všetkých produktoch. 100% Prírodné, Bez GMO, Fair Trade a vyrobené s láskou.Vyrobené v Pakistane.


Ďalšie funkcie

Mejores ofertas