• Znížená cena
  • Posledné
Mini Háčkovanie Háčiky s Kľúčom a Otočné Háčiky Hliníka, Ihlice na Pletenie Nástroj Vhodný pre Priadze, Pletacie a Šitie Ideálny pre pre Začiatočníkov alebo( 3 mm,4 mm,5 mm)

Mini Háčkovanie Háčiky s Kľúčom a Otočné Háčiky Hliníka, Ihlice na Pletenie Nástroj Vhodný pre Priadze, Pletacie a Šitie Ideálny

 
€ 2.80

Množstvo tovaru
Prítomný

▲Package zahrnuté 1 Sadu Mini Háčkovanie Háčiky s Kľúčom + 1 Ks Otočný Hák. ▲3 mm/4 mm/5 mm 3 veľkosti mini háčkovanie háčiky prísť s 3 veľkostiach(3 mm/4 mm/5 mm), môže plniť vaše každodenné potreby. ▲Carry-na háčkovanie háčik-Na háčkovanie háčiky sú tak malé, že sa dajú použiť ako núdzové háčkovanie hák na kľúč reťazca ako prívesok.Okrem toho, že prichádza s otočným hákom, rýchly prístup, aby ho kedykoľvek. ▲Ho použiť kedykoľvek je To nádherný voľbou, aby háčkovanie háčik vždy s vami, pri vás čaká v úradov, letísk, alebo iné akcie. ▲Dlhý čas, použite Tieto háčkovanie háčiky sú vyrobené z vysoko kvalitného Hliníka, odolné a trvanlivé pre dlhú dobu používania.Špecifikácie : .Mini háčkovanie háčiky veľkosť : 0.12 palec/0.16 palec/0.2 palec (3 mm/4 mm/5 mm).Bezpečnostné Upozornenie : .Vzhľadom na malé diely sa nedajú použiť ako hračky pre dieťa a deti.Preto by mali byť umiestnené mimo dosahu detí.Toto je najlepšia novinka darček pre knitters, háčkovanie knitters, knitters a remeselníkov, ktorí môžu vykonávať pletenie projektov kedykoľvek a kdekoľvek.Tieto prívesok na háčkovanie háčiky sú najlepšie a musí-výber, keď ste na cestách, a zrastov. 1. Vyrobený z vysoko-kvalitných materiálov, žiadne deformácie, bez hrdze, a dlhú životnosť. 2. Každý háčik je tepelne ošetrené s cieľom zlepšiť silu a odolnosť, a je veľmi hladký, aby sa zabránilo priadza škody. 3. Mini háčkovanie háčik je malá veľkosť a ľahko sa prenáša, ktorá vám umožní používať háčkovanie v kancelárii, na letisku a ďalších činností.


Ďalšie funkcie

Mejores ofertas