• Znížená cena
  • Posledné
Daycount Pack 7 Kovové rolničky Voľné Korálky Festival Party Dekorácie, 10 mm Pet Mačka Šteňa Psa Zvony pre Golier, DIY Remesiel Príslušenstvo (Náhodné Farby)

Daycount Pack 7 Kovové rolničky Voľné Korálky Festival Party Dekorácie, 10 mm Pet Mačka Šteňa Psa Zvony pre Golier, DIY Remesiel

 
€ 1.40

Množstvo tovaru
Prítomný

Naše DEVILMAYCARE krúžok bell je mierne zvuk, ľahký, trvanlivý a nie je ľahké sa dostať hrdzavé.Dobrá hračka pre vášho domáceho maznáčika, ideálny pre kitty a šteňa.Vždy vedieť, kde sa váš maznáčik a vyhnúť sa rozdávať tým, že zlý človek.S lobster spona, môže byť tiež pripojené do tašky, psa značky,vodítka, náhrdelník, oblečenie atď.Tento DEVILMAYCARE krúžok bell je ľahko pripojiť na akýkoľvek golier.Package zahrnuté 7 ks pet zvony.Popis : -Farba : Náhodný Farby-Materiál : Kov -čistiaci proces : pokovovanie -Dia : 10 mm Značka : DEVILMAYCARE Funkcie : 1. Módne farebné a očarujúce. 2. Stredne zvuk, ľahký, trvanlivý a nie je ľahké sa dostať hrdzavé. 3. Dobrá hračka pre vášho domáceho maznáčika, ideálny pre kitty a šteňa. 4. S našimi DEVILMAYCARE zvony, môžete vždy vedieť, kde sa váš maznáčik a vyhnúť sa rozdávať tým, že zlý človek. 5. S lobster spona, môže byť tiež pripojené do tašky, psa značky,vodítka, náhrdelník, oblečenie atď.Balenie zoznam : -Lobster pracky montáž bell * 7.


Ďalšie funkcie

Mejores ofertas