• Znížená cena
  • Posledné
Externá DVD Mechanika pre Notebook, Prenosné High-Speed USB-C&USB 3.0 Napaľovačkou diskov CD/DVD Čítačky a Spisovateľ pre PC Počítače, Kompatibilný s Windows/Mac os x/Linux USB (C&3.0)

Externá DVD Mechanika pre Notebook, Prenosné High-Speed USB-C&USB 3.0 Napaľovačkou diskov CD/DVD Čítačky a Spisovateľ pre PC Počítače,

 
€ 8.05

Množstvo tovaru
Prítomný

【Plug and Play] vyzýva : Naše CD Disk potrebuje viac softvér splátky alebo možnosťou napájania, stačí pripojiť a hrať, že je to nabíja medzitým. 【USB 3.0 & Type-C] vyzýva : Vaše Údaje-prenos CD-pálenie a DVD Čítanie &Písanie bude spôsob, ako rýchlejšie a stálejšie na základe kompatibilné s USB 2.0&1.0. 【Ďaleko Lepší Výkon] vyzýva : Vstavaný kábel dizajn, vyrobené z prémiového materiálu z shockproof, nižšiu hlučnosť, anti-interferencie a vysokú odolnosť. 【Prenosné a Tenké] vyzýva : Náš externý USB disk sú super tenké a ľahké, veľmi jednoduché použitie, prepravu a obchod. 【Široko kompatibilné] vyzýva : je vhodný pre všetky notebooky a stolné počítače(VYLÚČIŤ TELEFÓNY, TABLETY, Chrome a POVRCH), kompatibilný s Windows 10/7/8/XP/Vista/2003, všetky verzie Mac OS a Linux.Pre desktop užívateľov, Prosím, pripojte ho k USB Porty na doske pre bežné použitie.


Ďalšie funkcie

Mejores ofertas